TÄÄ ON SE VUOSI!

TILAA "TEE VUOSISUUNNITELMA MENESTYKSEEN" -WEBINAARIN TALLENNE MAKSUTTA!  

HALUAN KATSOA WEBINAARIN TALLENTEEN >>

TEE VUOSISUUNNITELMA MENESTYKSEEN!

Mitä haluat sanoa itsellesi ensi vuonna tähän aikaan? Mitä jos voisit sanoa, että 2019 oli se vuosi, jolloin räjäytit potin? Jolloin viimein sait bisneksen niin kovaan kasvuvauhtiin, että sitä ei voi pysäyttää?  

Sanotaan, että hyvin suunniteltu on puoliksi tehty. Ja se on niin totta. Kun teet vuosisuunnitelmasi kunnolla (siis rohkeasti), pääset tavoitteisiisi helpommin kuin uskoitkaan. Kun teet tämän vuoden vain oikeita asioita, pääset huiman loikan eteenpäin.

Aina silloin, kun oma pääni tuntuu pursuavan ajatuksia (ja se on u-sein), teen tämän. Juuri nyt vuoden alussa, ideoiden pursutessa, on paras pitää itsensä kanssa strategiapalaveri ja tehdä vuosisuunnitelma.  

Webinaarissa sinulle selviää, miten sen teet!

Anja Kadziolka Bisneskoulu anja@bisneskoulu.fi 


"Anjan webinaarit ovat ihanan selkeitä ja havainnollisia. Asiat esitetään ymmärrettävästi, ilman turhia kikkailuja. Lisäksi Anja on tosi positiivinen ja kannustava. Joissain koulutuksissa tuntee itsensä helposti vähän hölmöksi, mutta Anja osaa osaa katsoa asioita tavallisen tumpelon näkökulmasta ja rohkaisee tarttumaan toimeen." Leena Siitonen, yrittäjä, Hyvät vibat


"Anjan tapa esittää asiat on selkeä, yksinkertainen ja helppo tajuta. Hän tarjoaa askel askeleelta ohjeet, neuvot ja vinkit miten edetä asia kerrallaan. Isotkin asiat on pilkottu pieniksi osiksi jotta tehtävä ei tunnu liian isolta, vaan on täysin mahdollinen suorittaa. Unohtamatta posiitivista, kannustavaa ja tsemppaavaa asennetta. Suosittelen lämpimästi osallistumaan!" Pilvi Lehtimäki, yrittäjä, Tyylipalvelu Elegante  

 

OPIT WEBINAARISSA MITEN...

> Asetat tavoitteet tälle vuodelle

> Lähdet toteuttamaan niitä systemaattisesti

> Miten pääset eteenpäin ilman paineita ja silti tehokkaasti? 

Kerro tässä alla terveisesi!