MITÄ ON AITOUS- MARKKINOINTI?
TILAA MAKSUTON KOULUTUS!

  • MENESTY OMANA ITSENÄSI! Aitous markkinoinnissa on yhteyden rakentamista kohderyhmän kanssa. Sitä, että et feikkaa jotain, mitä et ole, vaan puhut omaa totuuttasi. Koulutuksessa kerron, miten nykyaikainen henkilöbrändäys, siis aitousmarkkinointi, johtaa niin henkiseen hyvinvointiin kuin omaan menestykseesi yrittäjänä!
  • AITO ON LUOTETTAVA! Myynnissä yksi tärkeimmistä asioista on luottamus. Yleisösi aistii viestinnästäsi oletko aito, rehellinen, avoin ja luotettava. Kun teet itseäsi tutuksi kohderyhmällesi, sinua uskalletaan lähestyä. Ja ostamisen kynnys pienenee!
  • ENERGIASI TARTTUU! Kun tuot esiin oman aidon, positiivisen energiasi, innostuksesi, se tarttuu myös muihin. Saat positiivista vetovoimaa ja sinulta halutaan ostaa entistä enemmän!

Koulutuksessa kerron lisää :)

Anja Kadziolka, Bisneskoulun perustaja ja digimarkkinoinnin kouluttaja.

TILAA KOULUTUS ILMAISEKSI >>


"Ihana video (koulutus). Oon suun kanssa aivan samaa mieltä aitoudesta ja markkinoinnissa sen esiintuomisesta. 

Moni varmaan voi kokea juurikin sitä kiiltokuvan ja todellisuuden välistä eroa ja "paljastumista" ja oli sille joku toinenkin termi. "Huijarisyndrooma"

Mutta ihan mahtava tää sun video ja innostus!! 😄 Tuntui siltä niinkuin olisit juuri minulle puhunut."