MAKSUTON ZOOM-TAPAHTUMA

Talvipäivän-seisauksen shamanistinen seremonia ja energiahoito
TI 21.11. klo 18-20

Tule manifestoimaan unelmiesi elämää vuodelle 2022 talvipäivänseisauksen energioissa, jolloin aurinko aloittaa uuden syklin ja päivä alkaa kasvaa taas pidemmäksi. Ja elämä valoisammaksi. HUOM. Maksimi osallistujamäärä 100 hlöä.

ILMOITTAUDU MUKAAN MAKSUTTA
Share on LinkedIn

MITÄ SEREMONIASSA TAPAHTUU?

Aloitamme talvipäivänseisauksen seremonian meditaatiolla, intention asettamisella. Manifestoimme päivän voimakkaissa energioissa sellaista elämää, jota haluamme elää. Ja sellaista maailmaa, jossa haluamme elää!

Manifestoimme ja LUOMME YHDESSÄ parempaa vuotta 2022!

Pääset rentoutumaan aidon shamaanirummun rytmissä ja se vie sinut matkalle syvärentouteen. Oivallat jotain uutta elämästäsi, itsestäsi.

Saat rummutuksen jälkeen voimakkaan energiahoidon, jonka aikana voit rauhassa jatkaa matkaasi ja vastaanottaa universumilta valoa ja hoitoa. Tervetuloa mukaan <3

Anja Kadziolka

Kuka minä olen?

Olen Anja Kadziolka, bisnesvalmentaja, mutta nyt myös shamaani. Koin voimakkaan henkisen heräämisen joulukuussa 2020 ja se käynnisti minussa monia uusia kykyjä. Olen tehnyt shamanistisia energiahoitoja nyt lähes vuoden ajan henkilökohtaisesti livenä ja etänä. Energiat välittyvät hyvin myös digitaalisissa kanavissa, vaikka se voi olla ensin vaikea uskoa.

Nyt pääset Talvipäivänseisauksen shamanistisessa seremoniassa täysin maksutta manifestoimaan unelmiasi vuodelle 2022. Yhdessä saamme aikaan voimakkaamman viestin Universumille.

Seremonian aikana pääset nauttimaan rennosta hetkestä shamaanirummun ja laulun sekä hoitavien energioiden kanssa. Käytän seremoniassa myös helistintä, maljaa (ja ehkä myös uutta huiluani). Ohjaan sinut luomaan yhteyden Äiti Maahan ja Isä Taivaaseen, visioimaan unelmiasi ja manifestoimaan niitä todeksi.

Samalla avaamme kanaviasi hoidossa entisestään ja pystyt luomaan vahvempaa yhteyttä omaan korkeimpaan minääsi. Joka tarkoittaa siis muun muassa sitä, että löydät selkeyttä ja fokusta kaikkeen tekemiseesi. Sekä rohkeutta ottaa niitä isoja askeleita elämässäsi.

Tässä muutama palaute edellisistä Zoom-ryhmähoidosta.

"Rummutuksen aikana osasin vain kuunnella. Tunsin sekä aistin kuulemani. Tunsin miten rumpusi veti mua puoleensa, kehotti päästämään irti. Aistin rauhan ja lämmön, ja sen mitä olin manifestoinut elämääni lisää.
Hoidon loppu puolellakin oli sama rauha ja lämpö läsnä. Tunsin jossain vaiheessa rinnan kohdalla hyvin kevyen sähköiskumaisen tunteen kulkevan läpi. Avasin silmät ja huomasin että sun toinen kätesi oli juuri siinä kohdassa missä itse olin tuntenut tunteen. Toinen kätesi kurkotti kameraan.
Hoidon jälkeen olo oli  (ja on edelleen) energinen. Oon täpinöissäni uuden edessä. Sellainen tunne että unelmat ovat jo toteutuneet.  Nyt saan vain elää ja kulkea niitä vastaan. " - Sanna

"Olipa hurja hoito! Tuli kaikenlaisia tuntemuksia ja tunteita ja lopulta nukahdin, varmaan joskus loppupuolella. Oli tosi voimakas hoito, nyt jopa vähän väsynyt olo. Taas tuli semmoisia nytkähtelyjä kehossa, valoja ja värejä silmissä ja sitten aivan uutena toisessa kädessä alkoi sormet koukistella aivan itsekseen. Välillä puristava tunne rinnassa ja sitten se taas suli pois. Välillä piti huokailla suu auki. Hyvät, puhdistavat energiat!" - Minna

"Olen yleensä tosi laiska antamaan mitään palautetta, mutta tällä kertaa teen poikkeuksen: Olin vähän skeptinen etäenergiahoidon suhteen, mutta ihan turhaan! Alusta loppuun asti tunsin energian virtaavan tosi vahvana, ja sekä rummutuksen että hiljaisemman osion aikana tunsin hoidon tosi vahvasti sydän- ja kurkkuchakroissa (hymyilytti, kun sanoit jälkeenpäin, että juuri näitä oli hoidettu erityisesti). Lisäksi näin energian tosi selvästi väreinä, ja liila väri korostui niissä. Kiitos tästä!"

"Kiitos tämänpäiväisestä seremoniasta!

Tämä oli minun ensimmäinen tämän tyyppinen kokemukseni, ja yllätyin kyllä siitä, että reaktioita tuli. Oma intentioni liittyy kehollisten oireiden parantamiseen, ja reaktioni olivatkin valtaosin nimenomaan kehollisia. Tuli lihasten nytkähtelyä, jännittymisiä, rentoutumisia ja muita eri tyyppisiä tuntemuksia, esim. lämpöä, puristusta jne. Aluksi ne painottuivat yläkehoon, lopussa lantion seudulle. Oli mielenkiintoista kuulla jälkeenpäin, mitä chakroja olit käsitellyt. Minulla on joskus aiemmin tullut vastaavia reaktioita ohjatuissa meditaatioissa, mutta ei läheskään aina. Ai niin, ja ihan loppupuolella tuli sellainen jännä kokemus, että kun aloit laulaa, tuntui että se laulu tulikin minun sisältäni.

On ollut hienoa seurata, miten henkisyys on pikkuhiljaa tehnyt koko ajan enemmän tietään työhösi :) On upeaa ja inspiroivaa, että yhdistät näitä eri osa-alueita yhteen. Bisnes ja henkisyys eivät ehkä välttämättä ensikuulemalta liity toisiinsa, mutta mitä henkisemmällä tavalla bisnestä tekee, sitä syvempää ja kauaskantoisempaa ja parantavampaa se voi olla, uskoisin."

Voit halutessasi lukea lisää kokemuksia shamanistisista hoidoistani osoitteessa anjakadziolka.fi