AITO MINÄ RYHMÄVALMENNUS

Mulla on visio... ryhmästä yrittäjiä, jotka auttavat toisiaan. Rohkaisevat, tsemppaavat ja tukevat toisiaan nousemaan esiin aitona itsenä verkossa. Toteuttamaan unelmiansa. Tuovat iloa, energiaa toisilleen. Ja tää on niin huikea juttu... tallenteen loppupuolella kerron lisää. Kun olet katsonut, kerro: Haluatko mukaan?

KYLLÄ, HALUAN RYHMÄÄN!

(Niin huikea kevätkausi tulossa...)

Katso webinaarin tallenne tästä!

Ja lähde mukaan aivan uuteen AITO MINÄ
-ryhmävalmennukseen, joka alkaa heti vuoden 2022 alussa!

(Puhe alkaa kohdasta 1:20 min)

Mitä saat Aito minä -ryhmävalmennuksessa?

  • 2 x kuukaudessa 2 h ryhmävalmennus (Yht. 8 krt. 4 kk:n aikana), jossa bisnesvalmennuksen lisäksi shamanistinen manifestointiseremonia (uuden- tai täydenkuun energioissa) ja shamanistinen energiahoito.
  • Pääset mukaan Whatsapp-ryhmään, jossa tsemppaan eteenpäin ja autamme toisiamme pääsemään esiin somessa esim. ensireaktioilla ja kommenteilla. Luodaan tiivis yhteys ja huippuenergia ryhmälle!
  • Brändää osaamisesi -kurssin, yli 7 h koulutuksia (kurssin arvo 382,30 € + alv 24%), jonka aiheita käymme yhdessä läpi valmennuksissa

Saat paljon tukea!

Aito minä -ryhmävalmennuksessa autan sinua
> Toteuttamaan omia unelmiasi
> Tuomaan itsesi esiin verkossa
> Syvärentoutumaan shamaanirummun tahdissa - hoidoissa vastaanotat puhdistavaa, korkeaa energiaa ja päästät irti taakasta, jota olet jo pitkään kantanut.
> Sähköpostitse - voit kysyä mitä vain, milloin vain henkilökohtaisesti minulta
> Whatsapp-ryhmässä tsemppaan ja vastaan kysymyksiin
> Bisneskoulun FB-ryhmässä samoin!

+ Saat myös henkilökohtaisen valmennuksen, kun valitset kertamaksun.

Lisäksi saat valmennusryhmän muiden upeiden yrittäjien tuen!

MITÄ OVAT VALMENNUKSEEN KUULUVAT SEREMONIAT JA HOIDOT..?

Valmennukseen kuuluvien hoitojen aikana pääset nauttimaan rennosta hetkestä shamaanirummun ja laulun sekä hoitavien energioiden kanssa. Käytän seremoniassa myös helistintä, maljaa ja huilua. Ohjaan sinut luomaan yhteyden Äiti Maahan ja Isä Taivaaseen, visioimaan unelmiasi ja manifestoimaan niitä todeksi.

Seremonioissa päästät irti siitä, mitä et enää tarvitse. Puramme taakkaasi. Ja manifestoimme unelmiesi bisnestä ja elämää. Lähetämme yhdessä voimakasta viestiä Universumille.

Samalla avaamme kanaviasi hoidossa entisestään ja pystyt luomaan vahvempaa yhteyttä omaan korkeimpaan minääsi. Joka tarkoittaa siis muun muassa sitä, että löydät selkeyttä ja fokusta kaikkeen tekemiseesi. Sekä rohkeutta ottaa niitä isoja askeleita elämässäsi.

Tässä muutama palaute aiemmista Zoom-ryhmähoidosta.

"Rummutuksen aikana osasin vain kuunnella. Tunsin sekä aistin kuulemani. Tunsin miten rumpusi veti mua puoleensa, kehotti päästämään irti. Aistin rauhan ja lämmön, ja sen mitä olin manifestoinut elämääni lisää.
Hoidon loppu puolellakin oli sama rauha ja lämpö läsnä. Tunsin jossain vaiheessa rinnan kohdalla hyvin kevyen sähköiskumaisen tunteen kulkevan läpi. Avasin silmät ja huomasin että sun toinen kätesi oli juuri siinä kohdassa missä itse olin tuntenut tunteen. Toinen kätesi kurkotti kameraan.
Hoidon jälkeen olo oli  (ja on edelleen) energinen. Oon täpinöissäni uuden edessä. Sellainen tunne että unelmat ovat jo toteutuneet.  Nyt saan vain elää ja kulkea niitä vastaan. " - Sanna

"Olipa hurja hoito! Tuli kaikenlaisia tuntemuksia ja tunteita ja lopulta nukahdin, varmaan joskus loppupuolella. Oli tosi voimakas hoito, nyt jopa vähän väsynyt olo. Taas tuli semmoisia nytkähtelyjä kehossa, valoja ja värejä silmissä ja sitten aivan uutena toisessa kädessä alkoi sormet koukistella aivan itsekseen. Välillä puristava tunne rinnassa ja sitten se taas suli pois. Välillä piti huokailla suu auki. Hyvät, puhdistavat energiat!" - Minna

"Olen yleensä tosi laiska antamaan mitään palautetta, mutta tällä kertaa teen poikkeuksen: Olin vähän skeptinen etäenergiahoidon suhteen, mutta ihan turhaan! Alusta loppuun asti tunsin energian virtaavan tosi vahvana, ja sekä rummutuksen että hiljaisemman osion aikana tunsin hoidon tosi vahvasti sydän- ja kurkkuchakroissa (hymyilytti, kun sanoit jälkeenpäin, että juuri näitä oli hoidettu erityisesti). Lisäksi näin energian tosi selvästi väreinä, ja liila väri korostui niissä. Kiitos tästä!"

"Kiitos tämänpäiväisestä seremoniasta!

Tämä oli minun ensimmäinen tämän tyyppinen kokemukseni, ja yllätyin kyllä siitä, että reaktioita tuli. Oma intentioni liittyy kehollisten oireiden parantamiseen, ja reaktioni olivatkin valtaosin nimenomaan kehollisia. Tuli lihasten nytkähtelyä, jännittymisiä, rentoutumisia ja muita eri tyyppisiä tuntemuksia, esim. lämpöä, puristusta jne. Aluksi ne painottuivat yläkehoon, lopussa lantion seudulle. Oli mielenkiintoista kuulla jälkeenpäin, mitä chakroja olit käsitellyt. Minulla on joskus aiemmin tullut vastaavia reaktioita ohjatuissa meditaatioissa, mutta ei läheskään aina. Ai niin, ja ihan loppupuolella tuli sellainen jännä kokemus, että kun aloit laulaa, tuntui että se laulu tulikin minun sisältäni.

On ollut hienoa seurata, miten henkisyys on pikkuhiljaa tehnyt koko ajan enemmän tietään työhösi :) On upeaa ja inspiroivaa, että yhdistät näitä eri osa-alueita yhteen. Bisnes ja henkisyys eivät ehkä välttämättä ensikuulemalta liity toisiinsa, mutta mitä henkisemmällä tavalla bisnestä tekee, sitä syvempää ja kauaskantoisempaa ja parantavampaa se voi olla, uskoisin."

Kiitos, kun luit tänne asti! Haluatko kysyä minulta jotain? Lähetä viesti anja@bisneskoulu.fi <3 Vastailen mielelläni!